Menu

Dzisiaj jest

wtorek,
30 maja 2017

(150. dzień roku)

Święta

Wtorek, VII Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Jana Sarkandra, Prezbitera i męczennika, albo wspomnienie św. Zdzisławy

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
4487535

Statystyki

statystyka

Zegar

Parafia NMP Królowej Polski

w Stróżach

 33-331 Stróże 38 (tel. +48 18 44 51 887) e-mail: stroze@diecezja.tarnow.pl

 Serdecznie witamy wszystkich Parafian i Gości na stronie parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Stróżach. Znajdują się tutaj informacje o naszej wspólnocie związane zarówno z jej historią jak i z aktualnymi wydarzeniami. Cieszymy się, że stanowią one pomoc dla wszystkich zainteresowanych życiem religijnym naszej parafii.

Z ŻYCIA PARAFII

11 czerwca 2017 r. (niedziela) - Stadion Kolejarza, godz. 14.00. to termin tegorocznego festynu parafialnego. Będą min.: dmuchane zjeżdżalnie i skakańce, warsztaty plastyczne dla najmłodszych, pokazy baniek-gigantów, zabawy na ściance wspinaczkowej, konkurencje sportowe, mecze, koncerty, loterie fantowe. Tradycyjnie biletem wstępu na to wydarzenie będzie „cegiełka na rozbudowę kościoła”, której nabycie wiązało się będzie z możliwością wylosowania atrakcyjnych nagród. W tym roku będą to min: Pielgrzymka do Grecji śladami Św. Pawła Apostoła, rower górski, profesjonalny sprzęt firmy MAKITA oraz wiele nagród niespodzianek. Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w tym roku w przygotowanie tego wydarzenia,  np. przez ufundowanie jakiejś nagrody, rozprowadzanie cegiełek lub zaangażowanie się w organizację, prosimy o kontakt.