Menu

Dzisiaj jest

poniedziałek,
16 lipca 2018

(197. dzień roku)

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
46217

Statystyki

statystyka

Zegar

KSIĄDZ PROBOSZCZ

Ks. mgr Stanisław Betlej

Pochodzi z Parafii Pustków.Święcenia Kapłańskie przyjął 25 maja 1991 r. Pracował w Ołpinach, Mielcu i Nowym Sączu. W Stróżach jest duszpasterzem od 16 sierpnia 2008 r. 

KSIĄDZ WIKARIUSZ

Ks. mgr Włodzimierz Chwałek

Pochodzi z Parafii Radgoszcz. Święcenia Kapłańskie przyjął 21 maja 2005 r. Pracował w Pogórskiej Woli i Limanowej. W Stróżach jest duszpasterzem od 26 sierpnia 2012 r.

KSIĄDZ WIKARIUSZ

Ks. mgr Szymon Ćwik

Pochodzi z Parafii Dobrków. Święcenia Kapłańskie przyjął 31 maja 2014 r. Pracował w Nowym Sączu. W Stróżach jest duszpasterzem od 27 sierpnia 2017 r.  

KSIĘŻA PROBOSZCZOWIE W PARAFII STRÓŻE

Ks. Józef Jasiurkowski (2002-2008);Ks. Kan. Jan Niemiec (1977 - 2009); Ks. Zdzisław Postawa (1977 nominat);Ks. Michał Siewierski (1973 - 1977);Ks. Stefan Biesiadecki (1967 - 1973);Ks. Adolf Boratyński (1935 - 1967);Ks. Władysław Kantor (1928 - 1935);Ks. Władysław Kantor (Rektor 1924 - 1928).

KSIĘŻA WIKARIUSZE PARAFII STRÓŻE

Ks. Stanisław Knurowski (2016-2017);Ks. Piotr Maśnica (2013-2016);Ks. Piotr Sroka (2009-2013);Ks. Antoni Wolak (2009-2012);Ks. Tomasz Bazuła (2006 - 2009);Ks. Tomasz Szewczyk (2004 - 2006);Ks. Tomasz Badyla (2001 - 2004);Ks. Bogdan Wiszyński (1994 - 2001);Ks. Paweł Mikulski (1991 - 1994);Ks. Piotr Drąg (1990 - 1991);Ks. Marek Truś (1988 - 1990);Ks. Benedykt Szlęzak (1986 - 1988);Ks. Stanisław Zaczyk (1980 - 1986);Ks. Kazimierz Kapcia (1978 - 1980);Ks. Jan Bylinowski (1973 - 1978);Ks. Władysław Kleszcz (1970 - 1973);Ks. Stanisław Marek (1967 - 1970);Ks. Czesław Jakóbczyk (1961 - 1967);Ks. Kazimierz Knyżek (1958 - 1961);Ks. Włodzimierz Maziarka (1956 - 1958).

KSIĘŻA POCHODZĄCY Z PARAFII STRÓŻE

2011 - Ks. Tomasz Abram - prac. w Mielcu; 1997 - Ks. Janusz Potok - prac. w Kazachstanie; 1992 - O. Janusz Śliwa, jezuita; 1963 - śp. Ks. Franciszek Guzowski; 1941 - śp. O. Jan Igielski, redemptorysta; 1936 - śp. Ks. Karol Durlak; 1936 - śp. O. Władysław Stalica, kameduła