środa,

św. Kazimierza, królewicza - święto

Imieniny:
Łucji, Kazimierza

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 1.03.2015 r.

Dzisiaj – Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na ogólnopolski fundusz dzieła pomocy misjom „Ad Gentes”. Gorzkie Żale - o godz. 11.00 i 15.30.

W środę – Święto św. Kazimierza Królewicza. Spowiedź św. dla dzieci będzie od godz. 16.00.

W pierwszy czwartek – Akcja Katolicka zaprasza na Godzinę Świętą z modlitwą o powołania, która rozpocznie się o godz. 16.00. W ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania, o godz. 17.00 odbędzie się Msza św. dla uczniów z klas III gimnazjalnych wraz z rodzicami. Spowiedź św. dla młodzieży będzie od godz. 16.00.

W pierwszy piątek­ – Wotywa o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30, 15.30 i 17.30 oraz comiesięczne nabożeństwo misyjne połączone ze składką na misje.

Droga Krzyżowa dla dzieci będzie o godz. 15.00, dla dorosłych o godz. 17.00, a dla młodzieży – o 19.00. Spowiedź św. będzie pół godziny przed nabożeństwami.

W pierwszą sobotę Wotywa o Niepok. Sercu NMP o godz. 6.30. W najbliższą sobotę nie będzie wizyty u chorych - do chorych udamy się w czasie rekolekcji.

Bóg zapłać za składane ofiary na rozbudowę kościoła. Dziękujemy panom za pracę na budowie i przy porządkowaniu działki. Bóg zapłać za dary do kuchni, sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty.

Dosprzątania prosimynastępującerodziny: W poniedziałek: Stanisław Romański, Paweł Koszyk, Adam Kipiel, Krystian Mucha, Adrian Kania. W sobotę: Jan Zięba, Stanisław Kipiel, Mariusz Kipiel, Wiesław Dutka, Stanisław Baran.

Informujemy, że w kolejne dwie soboty – 14 i 21 marca, w godz. od 9.00 do 15.00 przeprowadzony będzie w parafii Grybów kurs przedmałżeński dla młodzieży powyżej 17 roku życia. Koszt 30 zł od osoby.

W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Zbigniew Tarsa i Janina Podwika. Wieczne odpoczywanie…

Administrator: ks. St. B.