czwartek,

Imieniny:
Kingi, Krystyny, Kunegundy

192655

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 20.07.2014 r.

Dzisiaj składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

We wtorek – wspomnienie Św. Marii Magdaleny.

W środę – święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy.

W czwartek– wspomnienie św. Kingi, dziewicy, patronki drugorzędnej Diecezji.

W  piątek – święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa.

W  sobotę – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP.

W następną niedzielę – po każdej Mszy św., odbędzie się błogosławienie pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców, motocyklistów i podróżnych. Przy okazji błogosławieństwa zbierane będą ofiary na wypoczynek wakacyjny dzieci i młodzieży z naszej Parafii.

Bóg zapłać – za złożone ofiary na rozbudowę kościoła. Dziękujemy za dary do kuchni, sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty.

Do sprzątania prosimy następujące rodziny:

W poniedziałek: Jacek Hudzik, Arkadiusz Kmak, Józef Matusik, Wojciech Taszycki i Michał Matusik.

W sobotę: Mariusz Zieleń, Stanisław Gucwa, Rafał Matusik, Grzegorz Matusik i Leszek Matusik.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Adam Sobolewski: Wieczny odpoczynek…

Zachęcamy do zapisywania się na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę jak również na pielgrzymkę autokarową na wejście pielgrzymki 25 sierpnia.

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego w Stróżach ogłasza nabór dzieci na nowy rok szkolny. Więcej informacji w gablocie.

Pan Senator Stanisław Kogut na rzecz Caritas naszej parafii przekazał sporą partię nowych ubrań dla potrzebujących. Te ubrania można przymierzyć w środę po nowennie lub w innym czasie uzgodnionym z przedstawicielami naszej Caritas.

Zmarła śp. Zofia Jasiurkowska - mama ks. Józefa Jasiurkowskiego, proboszcza parafii Żyraków. Msza swięta pogrzebowa będzie celebrowana w kościele parafialnym w Miliku, we wtorek (22 lipca) o godz. 13.00.

Administrator: ks. St. B.