sobota,

św. Jana Bosko, kapłana - wspomnienie obowiązkowe

Imieniny:
Jana, Ludwiki, Marceli

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 25.01.2015 r.

Dzisiaj ­ kończy się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

W poniedziałek – Nabożeństwo Grup Modlitwy O. Pio będzie o godz. 16.00.

Za tydzień, w niedzielę będzie składka na rozbudowę kościoła.

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w Parafii. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjmowali nas po kolędzie. Za życzliwość, gościnność i ofiary – składamy z serca płynące: Bóg zapłać! W intencji wszystkich rodzin odwiedzanych przez kapłanów po kolędzie zostanie odprawiona Msza św. w środę, 28 stycznia, o godz. 17.00.

Dziękujemy również wszystkim panom za pracę na budowie. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, ofiary na kwiaty i dary do kuchni.

Do sprzątania prosimy następujące rodziny:

W poniedziałek: Grzegorz Fecko, Bolesław Wojtas, Zdzisław Walawski, Adam Oracz, Józef Gawlik.

W sobotę: Krzysztof Martuszewski, Bolesław Dywan, Józef Broński, Kazimierz Janowiec, Michał Broński.

W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia dokonujemy rozliczeń podatkowych. Polskie prawo daje nam możliwość przekazania 1% naszego podatku na rzecz wybranej przez nas organizacji pożytku publicznego. Zwracamy się zatem z serdeczną prośbą i apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazania 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej.

Szkoła Podstawowa w Wyskitnej oraz Szkoła Muzyczna w Szalowej zapraszają na „Szkolne Jasełka”, które odbędą się dzisiaj, o godz. 15.00 w remizie OSP.

Sołtys wsi Wyskitna informuje, że zebranie wiejskie odbędzie się w czwartek, 29 stycznia, o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej w Wyskitnej.

Parafia św. Katarzyny w Grybowie oraz Wójt Gminy Grybów zapraszają na Koncert Charytatywny Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w niedzielę, 1 lutego, o godz. 15.00 w Bazylice Mniejszej w Grybowie.

Informujemy, że Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK i TVP Kraków zrealizowały animowane filmy o najbardziej znanych polskich świętych i błogosławionych w serii „AUREOLA – od Stanisława do Karola”. Emisja filmów adresowanych do dzieci w wieku od 3 do 7 lat będzie przez kolejne 13 tygodni na antenie TVP Kraków w każdy czwartek, o godz. 19.05 i TVP ABC w każdy piątek, o godz. 15.40.

Administrator: ks. St. B.