czwartek,

Imieniny:
Franciszka, Joanny

195456

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 17.08.2014 r.

Dzisiaj - wyrusza XXXII Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Janą Górę. Z naszej Parafii pielgrzymuje około 60 osób. Powierzamy pielgrzymów opiece Matki Bożej oraz zachęcamy pielgrzymów duchowych do udziału w nabożeństwach, a zwłaszcza do śpiewu Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP przed poranną Mszą św.

Przypominamy, że w kancelarii parafialnej są już do odebrania bilety na autokary na wejście pielgrzymki 25 sierpnia.

W następną niedzielę składka do puszek na rzecz poszkodowanych przez wichury i nawałnice.

Bóg zapłać panom za pracę na budowie; dziękujemy za dary do kuchni, sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty.

Do sprzątania prosimy następujące rodziny:

W poniedziałek: Jerzy Oracz, Wiesław Łatka, Franciszek Rzemiński, Jan Bernaciak i Zdzisław Gąsiorek.

W sobotę: Piotr Janusz, Kazimierz Kalamaszek, Maciej Kalamaszek, Artur Obrzut i Tomasz Basiaga.

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej informuje o prowadzonym naborze do bezpłatnej, wieczorowej Szkoły Policealnej. Więcej informacji w sekretariacie szkoły.

Administrator: ks. St. B.