piątek,
24 października 2014

bł. Jana Balickiego, kapłana - wspomnienie dowolne

Dziś także:
Tydzień modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców

Imieniny:
Marcina, Rafała

203535

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 19.10.2014 r.

Dzisiaj  Obchodzimy Światowy Dzień Misyjny. Cały Kościół modli się za wszystkich misjonarzy i ludy krajów misyjnych. Nabożeństwo Różańcowe będzie o godz. 15.30, a w ciągu tygodnia – o godz. 17.00.

Zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski dzisiaj w parafiach odbywa się liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej Mszy św. i przystępujących do Komunii św.

W środę – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.

W sobotę – Wspomnienie św. Jana Pawła II.

W następną niedzielę – obchodzić będziemy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła.

Prosimy, aby nie odkładać na ostatnie dni sprawy zamawiania wypominek. Najlepiej kartki z wypominkami składać w kancelarii parafialnej po Mszach św. lub Nabożeństwach Różańcowych.

Bóg zapłać panom za pracę na budowie i cmentarzu. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, dary do kuchni i ofiary na kwiaty.

Do sprzątania prosimy następujące rodziny:

W poniedziałek – Dariusz Cinal, Marcin Bednarek, Józef Świderski, Tomasz Bernasiewicz, Adam Szura.

W sobotę – Marcin Krok, Antoni Pawlak, Antoni Matusik, Andrzej Jasiński, Władysława Wiatrak.

Sołtys wsi Wyskitna serdecznie zaprasza na II Piesza Pielgrzymkę do św. Jana w intencji ks. Mateusza Dziedzica o jego szczęśliwe uwolnienie. Pielgrzymka odbędzie się dzisiaj, w niedzielę, 19 października, o godz. 14.30 – rozpoczęcie na składzie przy Pani Górze w Wyskitnej.

Administrator: ks. St. B.