wtorek,

Imieniny:
Anzelma, Feliksa

231976

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 19.04.2015 r.

Dzisiaj – przeżywamy Niedzielę Biblijną.

W środę – zapraszamy Akcję Katolicką na Mszę św. i Nowennę, o godz. 18.00 oraz na spotkanie po nabożeństwie.

W czwartek, 23 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika.

Odpust w Kąclowej – w kościele św. Wojciecha.

W czwartek, o godz. 16.00 odbędzie się próba przed Uroczystością I Komunii św. dzieci z klas II.

­W piątek, o godz. 9.00 w kościele będzie Msza św. z okazji Święta Szkoły Podstawowej w Stróżach – serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców.

W sobotę – Święto św. Marka, Ewangelisty.

Spowiedź św. przed I Komunią św. będzie w sobotę, o godz. 10.00.

Za tydzień – przeżywać będziemy Niedzielę Kapłańską. Składka przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Odpust będzie w Starej Wsi.

W następną niedzielę, 26 kwietnia w naszej Parafii będzie Uroczystość I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.30. Dzieci i rodzice zbierają się przed kościołem, o godz. 11.15. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji dzieci z klas drugich.

Bóg zapłać panom, którzy w minionym tygodniu pracowali na budowie. Dziękujemy za dary do kuchni, sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty.

Do sprzątania prosimy następujące rodziny:

W poniedziałek: Sławomir Zięba, Adam Wojtarowicz, Bernadeta Brach, Wanda Holik, Józefa Kuziel.

W sobotę, o godz. 12.00: Rodzice dzieci z klas II.

Administrator: ks. St. B.