wtorek,
16 września 2014

Świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa - wspomnienie obowiązkowe

Dziś także:
Dzień modlitw w intencji Ojca Świętego

Imieniny:
Edyty, Kornela

198725

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 14.09.2014 r.

Dzisiaj – przeżywamy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zmiana Tajemnic Różańcowych będzie po Mszy św. o godz. 7.00. O godz. 17.00 odbędzie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej z kościoła na cmentarz. Serdecznie zapraszamy wszystkich do licznego udziału w nabożeństwie – zwłaszcza ministrantów, DSM oraz młodzież.

Dzisiaj w Polsce rozpoczyna się IV Tydzień Wychowania – zachęcamy do gorliwej modlitwy w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców.

W poniedziałek – wspomnienie NMP Bolesnej.

W czwartek – Święto św. Stanisława Kostki – patrona młodzieży polskiej.

W piątek – spotkanie kandydatów na ministrantów wraz z rodzicami, o godz. 17.00.

W następną niedzielę – zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Bóg zapłać wszystkim życzliwym osobom za pracę na budowie. Dziękujemy za sprzątanie kościoła dary do kuchni i ofiary na kwiaty.

Do sprzątania prosimy następujące rodziny:

W poniedziałek – Stanisław Kocik, Bogumiła Hala, Urszula Ochalska, Grzegorz Niepsuj, Wiesław Totoś.

W sobotę – Ryszard Krok, Rafał Tarkowski, Jadwiga Wajdzik, Edward Radzik, Elżbieta Radzik.

Sołtys wsi Stróże informuje, że odbiór podatku oraz opłat za odpady komunalne będzie w środę - w Ośrodku Zdrowia i w piątek - w Remizie OSP, w godz. 15.00 – 18.00.

We wtorek, 16 września od godz. 8.30 w Ośrodku Zdrowia w Stróżach odbędzie się kompleksowe badanie wzroku z możliwością zakupu okularów. Szczegółowe informacje można uzyskać w rejestracji.

Administrator: ks. St. B.