23 kwietnia 2017

Niedziela, II Tydzień Wielkanocny Rok A, I Druga Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

Rozbudowa kościoła parafialnego

Drodzy Parafianie! Po ukończeniu prac przygotowawczych dnia 12 marca 2011 r. wspólnie rozpoczęliśmy rozbudowę naszej świątyni. Następnie zgodnie z planowanym terminem zakończyliśmy etap zbrojenia i betonowania fundamentów wraz z izolacją i drenażem. Obecnie trwają prace związane ze wznoszenie murów kościoła. Realizacja tego wspólnotowego przedsięwzięcia wymaga sporo trudu fizycznego oraz ogromnego nakładu finansowego, w związku z czym nieustannie wspierajmy rozpoczęte dzieło rozbudowy naszej świątyni gorliwą modlitwą,  oddanym zaangażowaniem i szczodrą ofiarnością. Każdy, kto pragnie złożyć jakąkolwiek ofiarę może to uczynić wpłacając daną kwotę na poniżej umieszczony numer rachunku bankowego:

Bank Pekao S.A. O/ Nowy Sącz
ul. Jagiellońska 26, 33-300 Nowy Sącz
Za modlitwę i złożone ofiary wyrażamy serdeczne Bóg zapłać!