23 września 2018

PPT na Jasną Górę (17-25 sierpnia 2018 r.)

Koszt uczestnictwa: 90 zł od osoby; jeśli z domu idzie więcej niż jedna osoba wówczas, każda następna wpłaca 60 zł, każde następne dziecko (tj. drugie i kolejne dziecko z rodziny) do kl. VI włącznie tylko 20 zł (gdy idzie jedno dziecko z rodziny płaci 60 zł).*Osoby do 16-go roku życia muszą mieć wyznaczonego, pełnoletniego opiekuna; *Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców!!! Zapisy w naszej parafii do końca lipca, po tym terminie w Grybowie.

Gdyby ktoś chciał powierzyć komuś jakąś intencje a sam z różnych przyczyn nie może w tym roku pielgrzymować, może zasponsorować udział w pielgrzymce osobie, którą na to nie stać, a która będzie pielgrzymować w tej intencji; intencje i ofiary można zostawiać w kancelarii parafialnej w Stróżach.

Spotkanie organizacyjne z Ks. Przewodnikiem przed pielgrzymką, odbędzie się 5 sierpnia (w niedzielę) o godz. 15.00 w Bazylice w Grybowie.

Autokar na wejście pielgrzymki i powrót po pielgrzymce (25 sierpnia)!!!

Co roku 25 sierpnia wielu jedzie do Częstochowy na wejście Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. By to ułatwić organizujemy autokar. Będzie możliwość dołączenia do pielgrzymów gr. 26 na ostatnim postoju w lesie przy ul. Hektarowej i pielgrzymowania razem z grupą ostatnie 10 km. Można również od razu pojechać na Jasną Górę i tam oczekiwać na wejście pielgrzymki. Wyjazd o godz. 4.45 z parkingu przy kościele w Stróżach. Koszt 55 zł, zapisy w kancelarii parafialnej w Stróżach. Planowany wyjazd z Częstochowy godz. 19.00. Wspólny przemarsz w stronę autokaru po zakończonej Mszy św. około godz. 18.45.

ekwipunek pielgrzyma, uwagi lekarza i rady praktyczne, zob. str. 2